Cheerleaderki na sali obrad. Rozgrzewka polityków, rozgrzała internet

Świat
Cheerleaderki na sali obrad. Rozgrzewka polityków, rozgrzała internet
Twitter/RT Sport
Cheerleaderki miały stroje w barwach rosyjskiej flagi

Przed rozpoczęciem obrad Zgromadzenia Prawodawczego Obwodu Leningradzkiego doszło do niecodziennej sytuacji. Na początku posiedzenia uczestniczący w nim politycy odbyli trening z młodymi cheerleaderkami.

Zgromadzenie Prawodawcze to organ sprawujący władzę ustawodawczą w obwodzie leningradzkim. W Zgromadzeniu zasiada 50 deputowanych. 

 

Przed rozpoczęciem ostatniej sesji, w trosce o swoją kondycję, politycy uczestniczący w obradach wzięli udział w krótkiej rozgrzewce. Przeprowadziły ją dwie cheerleaderki w strojach w barwach rosyjskiej flagi.

 

ZOBACZ: Największa publiczna utylizacja alkoholu w historii Ukrainy [WIDEO]

 

Gorzej przygotowani do aktywności fizycznej byli sami deputowani, którzy ćwiczyli... w garniturach. Nie brakowało im jednak zaangażowania - chętnie wykonywali polecenia zawodniczek i bez zająknięcia wykonywali skręty i skłony. Rozgrzewka polityków, rozgrzała internet.

 

 

Jak informują rosyjskie media, występ cheerleaderek nie był przypadkowy. Zaraz po rozgrzewce deputowani przystąpili do omawiania raportu na temat wyników projektu "2019 - rok zdrowego stylu życia w obwodzie leningradzkim".

dk/ml/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie