77-latek stanął do walki na pięści ze złodziejem [WIDEO]

Świat
77-latek stanął do walki na pięści ze złodziejem [WIDEO]
South Wales Police
Bandyta prawdopodobnie liczył na łatwy łup, jednak się przeliczył

77-letni mężczyzna został napadnięty przez złodzieja chwilę po tym, jak wypłacił pieniądze z bankomatu. Bandyta prawdopodobnie liczył na łatwy łup, jednak się przeliczył. Emeryt stanął do walki i przepędził napastnika.

Do zdarzenia doszło przed jednym z supermarketów w Cardiff w Walii. 77-letni mężczyzna został zaatakowany, gdy odchodził od bankomatu. Złodziej ubrany w kamizelkę odblaskową i czapkę próbował wyrwać starszemu mężczyźnie gotówkę i kartę kredytową.

 

Emeryt stanął do walki

 

Emeryt nie zamierzał na to pozwolić, więc doszło do szarpaniny. Po krótkim zwarciu 77-latek przeszedł do walki na pięści. Senior wyprowadził kilka ciosów, a w pewnym momencie, dając znaki ręką, nawet zachęcał zdezorientowanego rabusia do dalszej walki.  

 

ZOBACZ: 16-latek napadł na sklep i groził ekspedientce. Ukradł słodycze

 

W końcu, po kilkudziesięciu sekundach, napastnik dał za wygraną i uciekł z pustymi rękami. Próbę kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu.

 

  

 

Sprawca napadu jest poszukiwany przez miejscową policję. Prowadzący sprawę oficer pochwalił emeryta za jego postawę. - Wykazał się wielką odwagą, ale dalej jest wstrząśnięty całą sytuacją - przekazał Stephen Mayne.

dk/luq/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie