Wielka awaria na lotnisku Heathrow. Chaos, opóźnienia i nerwy pasażerów

Świat
Wielka awaria na lotnisku Heathrow. Chaos, opóźnienia i nerwy pasażerów
Twitter/Manish Kumar
Na Heathrow nie działają tablice elektroniczne wyświetlające szczegóły lotów

Tysiące pasażerów mierzy się z poważnymi utrudnieniami na londyńskim lotnisku Heathrow. Wszystko z powodu awarii systemów informatycznych na tym najbardziej ruchliwym lotnisku w Europie. Z powodu niedziałających tablic elektronicznych, informacje o szczegółach poszczególnych lotów wypisywane są ręcznie.

"Na lotnisku występują problemy techniczne, nad którymi ciężko pracujemy. Aby pomóc kierować klientów do ich bram, rozmieściliśmy dodatkowych współpracowników Heathrow w naszych terminalach" - brzmi komunikat lotniska w mediach społecznościowych.

 

Pasażerowie mają problem m.in. ze znalezieniem właściwej dla swojego lotu bramki. Przylatujący na Heathrow podróżni mają z kolei poważne utrudnienia z odnalezieniem swoich bagaży. 

 

Nie działają tablice elektroniczne wyświetlające szczegóły lotów. Pracownicy używają długopisów i tablic do ręcznego wyświetlania bramek odlotów.

Podróżni nie kryją swojego niezadowolenia w mediach społecznościowych. Piszą o licznych spóźnieniach i chaosie organizacyjnym na londyńskim lotnisku.

Nie wiadomo, jak długo potrwa awaria.

zdr/wka/ airlive.net
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie