Dolnośląskie: policja wciąż szuka zbiega, który staranował radiowóz. Padły strzały

Polska
Dolnośląskie: policja wciąż szuka zbiega, który staranował radiowóz. Padły strzały
Polsat News
Mężczyzna, widząc mundurowych zaczął uciekać, i staranował policyjny radiowóz

Dolnośląscy policjanci nadal poszukują zbiega, który w Karpaczu (woj. dolnośląskie) zaczął uciekać po próbie zatrzymania. Podczas sobotniego pościgu po drogach dwóch powiatów mężczyzna staranował radiowóz i trzy samochody. Policja oddała strzały ostrzegawcze.

Rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze podinsp. Edyta Bagrowska powiedziała w poniedziałek, że zbieg wciąż jest poszukiwany. Ze względu na to, że prowadzone są czynności śledcze, policja nie ujawnia, kto prowadził auto, które ścigali policjanci. - Policja chciała w sobotę zatrzymać mężczyznę, ponieważ mieliśmy informacje, że jest on osobą poszukiwaną - powiedziała Bagrowska.

 

Uciekając uszkodził trzy samochody 

 

Policja próbowała zatrzymać podejrzewanego około godz. 13 na jednej z ulic w Karpaczu. Mężczyzna, widząc mundurowych zaczął uciekać, i staranował policyjny radiowóz. Policja oddała strzały ostrzegawcze.

 

ZOBACZ: Pościg za niebezpiecznym przestępcą. Policyjny śmigłowiec w akcji

 

Później - jak powiedziała policjantka - uciekający mercedesem pirat drogowy uszkodził trzy samochody zaparkowane przy rondzie w okolicach miejscowości Miłków w powiecie jeleniogórskim. Następnie ruszył w kierunku Przełęczy Kowarskiej i do powiatu kamiennogórskiego. Tam uciekł.

 

Poszukiwania trwają.

emi/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie