Poszukiwany mężczyzna. To on miał śmiertelnie pobić zapaśnika Dominika Sikorę

Polska
Poszukiwany mężczyzna. To on miał śmiertelnie pobić zapaśnika Dominika Sikorę
KWP Poznań
Według wstępnych ustaleń, zapaśnik został pobity w nocy z 25 na 26 stycznia

Poznańska policja opublikowała wizerunek 42-letniego mężczyzny podejrzewanego o ciężkie pobicie, które mogło doprowadzić do śmierci zapaśnika Dominika Sikory.

Policja podała w wydanym w piątek komunikacie, że w związku ze sprawą śmierci Dominika Sikory - sportowca, zawodnika KS Sobieski Poznań, poszukuje Olgierda Michalskiego. 42-letni mężczyzna zameldowany jest w Poznaniu przy ul. Biskupińskiej. 

 

"Wymieniony jest podejrzewany o ciężkie uszkodzenie ciała, które doprowadziło do śmierci Dominika Sikory" - informuje policja.

 

ZOBACZ: Nowe fakty w sprawie śmierci zapaśnika z Poznania

 

Policja już w środę poinformowała, że ustaliła osobę podejrzaną w sprawie śmierci 29-letniego zapaśnika. W styczniu Dominik Sikora został pobity i trafił do szpitala, po pięciu dniach zmarł. 

 

Poszukiwany 42-letni mężczyzna zameldowany jest w Poznaniu przy ul. BiskupińskiejKWP Poznań
Poszukiwany 42-letni mężczyzna zameldowany jest w Poznaniu przy ul. Biskupińskiej

 

Sportowiec trafił do szpitala z obrzękiem mózgu 

 

Według wstępnych ustaleń, zapaśnik został pobity w nocy z 25 na 26 stycznia, po tym, gdy wyszedł z lokalu na Starym Rynku. Po pobiciu Sikora z obrzękiem mózgu trafił do szpitala, zmarł w miniony piątek.


Sportowiec był jednym z czołowych zapaśników stylu klasycznego KS Sobieski Poznań. Zdobył wiele medali indywidualnych i drużynowych mistrzostw Polski. Był także medalistą mistrzostw Europy kadetów.

grz/luq/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie