Robert Biedroń przedstawił swój sztab wyborczy

Polska
Robert Biedroń przedstawił swój sztab wyborczy
PAP/Grzegorz Michałowski

Były wiceprezydent Łodzi Tomasz Trela będzie szefem mojego sztabu, I zastępczynią będzie posłanka Hanna Gill-Piątek - ogłosił w środę kandydat Lewicy na prezydenta Robert Biedroń. W skład sztabu wejdą też m.in. wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty i lider Lewicy Razem Adrian Zandberg.

- Dokonałem wyboru z najlepszego z najlepszych, myślę, dobrego gospodarza, byłego wiceprezydenta Łodzi, samorządowca, społecznika, który wielokrotnie zwyciężał tutaj i wygrywał w tym mieście, w tym regionie wybory, prowadził Lewicę do zwycięstwa. Państwo już wszyscy znacie odpowiedź, szefem mojego sztabu będzie pan Tomasz Trela - ogłosił podczas konferencji Biedroń.

 

Poinformował też, że pierwszą zastępczynią szefa sztabu będzie łódzka posłanka, związana z Wiosną Hanna Gill-Piątek.

ZOBACZ: "Mam prawo sobie zajarać kiedy chcę". Posłanka Lewicy o marihuanie

 

Czarzasty będzie odpowiadał za komitet poparcia

 

Tomasz Trela dziękując za zaufanie i propozycje, przyznał, że zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności, jaką niesie za sobą szefowanie sztabowi.

 

WIDEO: Konferencja prasowa Roberta Biedronia w Łodzi.

  

 

W skład sztabu wchodzą też m.in. wiceszefowa klubu Lewicy Beata Maciejewska, która jest rzeczniczką sztabu, wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty, który będzie odpowiadał za komitet poparcia i lider Lewicy Razem Adrian Zandberg, który będzie odpowiedzialny za sprawy programowe.

zdr/ polsatnews.pl, PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie