Aktorka Shannen Doherty ponownie walczy z rakiem

Kultura
Aktorka Shannen Doherty ponownie walczy z rakiem
Facebook.com/Shannen-Doherty
Aktorka przyznała, że o powrocie choroby dowiedziała się w lutym 2019 roku, przed śmiercią Luke'a Perry'ego, aktor był jej serialowym partnerem

- Jestem przerażona, bardzo się boję - wyznała Shannen Doherty, gwiazda słynnego serialu "Beverly Hills, 90210" w programie "Good Morning America". Jeszcze w 2017 roku aktorka poinformowała, że nowotwór, na który zachorowała, przeszedł w stan remisji. Po trzech latach choroba wróciła.

Po raz pierwszy choroba Doherty została zdiagnozowana w 2015 roku. Aktorka dzieliła się z internautami zdjęciami obrazującymi etapy leczenia na Instagramie. Tam również poinformowała fanów o remisji.

 

Nowotwór jednak wrócił

 

We wtorek udzieliła wywiadu programowi "Good Mornig America", w którym poinformowała, że obecnie walczy z IV stadium nowotworu piersi.

 

ZOBACZ: Gwiazda "Beverly Hills 90210" walczy z rakiem. Pokazała, jak obcina włosy

 

 

Doherty: "Martwię się o męża"

 

Aktorka przyznała, że o powrocie choroby dowiedziała się w lutym 2019 roku, tuż przed śmiercią Luke'a Perry'ego. Aktor był jej serialowym partnerem.

 

 

Aktorka przyznała, że wielkim wyzwaniem było dla niej podzielenie się tą informacja z matką oraz partnerem.  

 

ZOBACZ: Nie żyje Luke Perry - aktor znany z serialu "Beverly Hills, 90210"

 

- Moja mama jest bardzo silną, odważną osobą. Mój mąż również, ale martwię się o niego - zdradziła Doherty podczas rozmowy.

 

Gwiazda przyznała, że jedyną osobą z serialu "Beverly Hills, 90210", która wiedziała o powrocie jej choroby był Brian Austin Green. Aktor mocno ją wspierał w trudnych dla niej chwilach. 

 

Walka z firmą zmusiła do wyznania

 

Informacja o chorobie aktorki pojawiła się w dokumentach sądowych. Doherty pozwała bowiem firmę ubezpieczeniową po pożarze jej domu w Kalifornii. Towarzystwo ubezpieczeniowe State Farm poinformowało, że przekazało aktorce 1,1 mln dolarów. Doherty twierdzi jednak, że nie jest to rzeczywista kwota, jaką powinna otrzymać w ramach ubezpieczenia. 

 

- Mój dom był doszczętnie zniszczony. Wchodziłeś i czułeś wyłącznie dym - powiedziała Doherty. - W końcu pozwałam State Farm, a w rezultacie przeżyłam najgorszy proces, jaki kiedykolwiek musiałam przejść - dodała. 

 

Gwiazda serialu "Beverly Hills, 90210" powiedziała, że zdecydowała się ujawnić wiadomość o chorobie osobiście, chcąc uniknąć w ten sposób rozpowszechniania niesprawdzonych informacji. Aktorka chce, by informacje w tej sprawie były "prawdziwe i autentyczne". 

 

- Chcę kontrolować narrację. Chcę, by ludzie wiedzieli to ode mnie - powiedziała Doherty w rozmowie "Good Morning America". 

 

Shannen Doherty podczas rozmowy podkreśliła również, że życie osób zmagających się z chorobą, nie kończy się w momencie usłyszenia diagnozy. - Wciąż mamy coś jeszcze do zrobienia - podkreśliła.

ms/bas/hlk/ dailymail.co.uk
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie