Kierowca potrącił chłopca na pasach. Teraz dziecka szukają policjanci [WIDEO]

Polska
Kierowca potrącił chłopca na pasach. Teraz dziecka szukają policjanci [WIDEO]
świętokrzyska policja
Kierowca zbliża się do przejścia dla pieszych, na które w pewnym momencie wchodzi dziecko

28-latek kierujący peugeotem potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych chłopca. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę znajdującą się w pojeździe. Na nagraniu widać, jak dziecko wstaje o własnych siłach. Ostrowieccy policjanci szukają chłopca, bo uciekł z miejsca wypadku.

Do zdarzenia doszło w Ostrowcu Świętokrzyskim. Na nagraniu widać jak kierowca zbliża się do przejścia dla pieszych, na które w pewnym momencie wchodzi dziecko. 

 

Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że na ulicy Waryńskiego doszło do wypadku drogowego. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze drogówki ustalili, że 28-latek kierujący peugeotem, jadąc ulica Waryńskiego w kierunku ulicy Sienkiewicza, potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych chłopca.

 

ZOBACZ: Potrącił matkę z córką na przejściu. Nie widział ich, bo miał zaszronione szyby

 

Wideo: kierowca zbliża się do przejścia dla pieszych, na które w pewnym momencie wchodzi dziecko

 

  

 

Podniósł się z jezdni i uciekł

 

Bezpośrednio po wypadku chłopak podniósł się z jezdni i pobiegł w kierunku osiedla. Z nagrania przekazanego przez kierującego wynika, że dziecko ubrane było w czerwoną kurtkę z białym pasem, czapkę koloru szarego i spodnie jeansowe z przetarciami.

 

Policja apeluje do osób, które były świadkami zdarzenia, bądź rozpoznają po ubiorze chłopca z nagrania, by zgłosiły się do Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

msl/prz/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie