Bracia w wieku 6 i 7 lat ze śladami pobicia. Zatrzymano pijanego ojca

Polska
Bracia w wieku 6 i 7 lat ze śladami pobicia. Zatrzymano pijanego ojca
Google Street View
Ulica Jesionowa we Włocławku.

Policjanci z Włocławka zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o znęcanie się nad rodziną. O chłopcach w wieku 6 i 7 lat, którzy prawdopodobnie zostali pobici poinformowali policję lekarze, do których udała się ich matka. Jeden z chłopców ma mieć złamaną nogę. Obaj zostali przewiezieni do szpitala w Toruniu.

Matka z dwójką dzieci w sobotę udała się do lekarza. - Dostaliśmy zgłoszenie z włocławskiego szpitala, że obrażenia dwójki dzieci w wieku 6 i 7 lat, z którymi przyszła, mogły wynikać z pobicia - przekazał polsatnews.pl st. sierż. Tomasz Tomaszewski z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.

 

Jak podaje portal wloclawek.naszemiasto.pl jeden z chłopców ma złamaną nogę. Obydwaj zostali przewiezieni do szpitala w Toruniu.

 

"W mieszkaniu dodatkowo czwórka małoletnich"

 

Włocławscy policjanci pojechali do miejsca zamieszkania rodziny pokrzywdzonych przy ul. Jesionowej.

 

- Na miejscu zastali 32-letniego ojca dzieci. Dodatkowo w mieszkaniu była jeszcze czwórka małoletnich - poinformował Tomaszewski. Dzieci były w wieku od 2 do 8 lat. Zostały przewiezione do szpitala na obserwację, mogły być wygłodzone - informuje wloclawek.naszemiasto.pl.

 

ZOBACZ: Zmarło dziecko, które urodziło się mając 3 promile alkoholu we krwi

 

Policjanci wyczuli od 32-latka silną woń alkoholu. Po badaniu alkomatem okazało się, że miał 2,4 prom. alkoholu we krwi. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

 

W sprawie będzie prowadzone śledztwo z art. 207 kodeksu karnego, czyli znęcania się nad rodziną, w tym nad dziećmi. W poniedziałek mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury.

las/zdr/ polsatnews.pl, wloclawek.naszemiasto.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie