Oświadczyny w Pałacu Prezydenckim. "Tego jeszcze nie było!" [WIDEO]

Polska
Oświadczyny w Pałacu Prezydenckim. "Tego jeszcze nie było!" [WIDEO]
Facebook/W Pałacu Prezycenckim
Strażak oświadczył się w Pałacu Prezydenckim

Fantazja mężczyzn, którzy chcą oświadczyć się swoim ukochanym, nie zna granic. Wybór miejsca i czasu stanowi dla wielu nie lada wyzwanie. Na nietypowy sposób poproszenia o rękę swojej wybranki wpadł strażak ze Zduńskiej Woli i oświadczył się w... Pałacu Prezydenckim. 

To z pewnością był dzień pełen wrażeń dla strażaka Krzysztofa Lewińskiego. W środę razem z kolegami odebrał od prezydenta Andrzeja Dudy Medal Za Ofiarność i Odwagę za uratowanie tonącej kobiety oraz dwójki dzieci w Zalewie Koronowskim k. Bydgoszczy. Ale to był dopiero początek emocjonującego dnia. 

 

Spontaniczna decyzja

 

Korzystając z okazji, że jest w Pałacu Prezydenckim strażak postanowił... oświadczyć się swojej dziewczynie. W rozmowie z Radiem Łódź przyznał, że była to spontaniczna decyzja, a o zgodę zapytał najpierw gospodarza miejsca, czyli prezydenta Andrzeja Dudę.  

 

ZOBACZ: Oświadczyny podczas Biało-Czerwonego Marszu, premier pogratulował narzeczonym

 

Na profilu Pałacu Prezydenckiego pojawiło się wideo z wydarzenia. "Tego jeszcze nie było! W Pałacu Prezydenckim miały miejsce oświadczyny 💍 Gratulujemy i życzymy narzeczonym wszystkiego dobrego" - napisano.

 

WIDEO: Oświadczyny w Pałacu Prezydenckim

 

Powiedziała "tak"

 

Para prezydencka nie kryła entuzjazmu, kiedy strażak padł na kolana przed swoją ukochaną. Pani Adrianna przy oklaskach prezydenta i pierwszej damy powiedziała "tak".

 

Jak informuje Radio Łódź, para nie ma jeszcze wyznaczonej daty ślubu. 

pgo/ polsatnews.pl, Radio Łódż
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie