Senyszyn trafiła do szpitala. Wini za to "kaczystów"

Polska
Senyszyn trafiła do szpitala. Wini za to "kaczystów"
facebook.com/joanna.senyszyn.35

"Uzdatniają mnie na święta. Zaczęło się w czasie sławetnych głosowań: kręgosłup polityczny wytrzymał, ale fizycznie mnie »kaczyści« nadwyrężyli" - napisała Joanna Senyszyn na Facebooku. Posłanka zapewniła, że "wszystko będzie dobrze".

Posłanka Lewicy odniosła się do całonocnych obrad sejmowej komisji sprawiedliwości, która w piątek po godz. 5 nad ranem przyjęła łącznie 22 poprawki PiS do projektu nowelizacji ustaw sądowych.

 

 

Senyszyn przyznała, że jej kręgosłup jest w złym stanie od dawna. - Teraz, jak posiedziałam w Sejmie na ostatnich głosowaniach, to było 12 godzin, dzień po dniu, to coś mi się w nim przytrafiło. Ale nie wiadomo jeszcze co. I na razie nikt nie wie co z nim jest - opisała Joanna Senyszyn.

 

Lis wyszedł ze szpitala

 

Kilka dni temu szpital opuścił publicysta Tomasz Lis. 

 

"Coming home" - napisał dziennikarz, publikując zdjęcie karetki pogotowia z olsztyńską rejestracją. Obserwujący jego profil nie szczędzili mu pozdrowień i życzeń szybkiego powrotu do zdrowia.

 

W niedzielę rano Lis wrzucił na Twittera kolejne zdjęcie, jeszcze ze szpitala, wraz z życzeniami świątecznymi. "Wszystkim Wesołych Świąt. Życzę Wam, żebyście zawsze byli nad, a nie po wozem, a będąc pod pamiętali, że to część życia i że zwykle, z czasem, można się wygrzebać" - napisał dziennikarz.  

 

Jak dotąd nie wiadomo, dlaczego Lis trafił do szpitala. 

msl/luq/ polsatnews.pl, "Fakt"
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie