Pożar mieszkania w Warszawie. Sąsiedzi uratowali 80-latkę

Polska
Pożar mieszkania w Warszawie. Sąsiedzi uratowali 80-latkę
Polsat News

Pożar mieszkania na trzecim piętrze bloku przy ul. Konstancińskiej 1 na Sadybie w Warszawie. Na miejsce przyjechali strażacy, którzy ugasili ogień po godzinie. Z płonącego mieszkania została wyprowadzona kobieta, która została przekazana pod opiekę pogotowia ratunkowego. Nikomu nic się nie stało. Mieszkanie jest zniszczone.

Na miejsce przyjechały cztery jednostki straży pożarnej, która zastała w mieszkaniu na trzecim piętrze dziesięciopiętrowego bloku rozwinięty pożar.

 

Według ratowników w mieszkaniu, z którego wyprowadzono lokatorkę, były już otwarte płomienie. Kobieta według strażaków została wyprowadzona z mieszkania przez sąsiadów, ma około 80 lat.

 

Ogień został ugaszony, nikomu nic się nie stało. Lokatorka została przekazana pod opiekę ratowników medycznych.

 

ZOBACZ: Zmarł zaczadzony choć zgłaszał awarię. Prokuratura nie zabezpieczyła dowodów - "Państwo w Państwie"

 

Ratownicy poinformowali, że doszło do zadymienia bloku, ale żadne z innych mieszkań nie ucierpiało. Z powodu dymu i zagrożenia ewakuowano część mieszkańców.

 

Straż pożarna wyrzuciła nadpalone wyposażenie mieszkania. Wstępnie ustalono, że w mieszkaniu przed zdarzeniem była zapalona świeca - dowiedziała się reporterka Polsat News.

 

Ulica Bonifacego została zablokowana na czas akcji gaśniczej, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego kierowali kierowców na inne ulice.

 

Po godzinie 15:00 akcja została zakończona.

 

WIDEO: akcja gaśnicza na warszawskiej Sadybie

  

hlk/luq/ Polsat News

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze