Dolewała paliwa do paleniska, zmarła z powodu poparzeń

Polska
Dolewała paliwa do paleniska, zmarła z powodu poparzeń
Polsat News
Do dramatycznego w skutkach wypadku doszło 10.12

Nie żyje 21-letnia kobieta, która z licznymi poparzeniami trafiła do szpitala po tym, jak jej ubranie zajęło się ogniem podczas dolewania paliwa do paleniska. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło we wtorek wieczorem przed jedną z wrocławskich restauracji.

Informację o śmierci kobiety przekazał w sobotę rzecznik Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu Łukasz Dutkowiak. - Niestety kobieta zmarła w piątek w szpitalu w Krakowie - powiedział rzecznik.

 

Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem przy ul. Parkowej we Wrocławiu. Przed godz. 19.00 do Wrocławskiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęła informacja od przechodniów, że płonie kobieta. Na miejsce skierowano policję, straż pożarną i pogotowie ratunkowe. Wcześniej przechodnie próbowali udzielić kobiecie pomocy, jednak bezskutecznie.

 

ZOBACZ: Podczas ataku padaczki pracownik bacówki wpadł do ogniska. Poparzone 70-90 proc. ciała

 

Kobieta z poparzeniami ciała zagrażającymi życiu została przewieziona do jednego z wrocławskich szpitali. Następnie śmigłowcem LPR poszkodowaną przewieziono do szpitala w Krakowie.

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do zdarzenia doszło, gdy kobieta dolewała paliwa do wolno stojącego paleniska przed restauracją. Najprawdopodobniej był to nieszczęśliwy wypadek.

bia/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie