"Myślę, że nie było źle". Jaśkowiak po debacie

Polska
"Myślę, że nie było źle". Jaśkowiak po debacie
PAP/Paweł Supernak
Jacek Jaśkowiak komentuje prawyborczą debatę.

W biznesie czy w sporcie nigdy nie jestem w pełni usatysfakcjonowany, bo zawsze można coś zrobić lepiej, ale myślę, że nie było źle - powiedział dziennikarzom Jacek Jaśkowiak, komentując przebieg sobotniej debaty prawyborczej z Małgorzatą Kidawą-Błońską.

Po debacie z Małgorzatą Kidawą-Błońską dziennikarze pytali Jacka Jaśkowiaka, jak ocenia swój występ. - W biznesie, w sporcie nigdy nie byłem zupełnie zadowolony, bo zawsze można coś zrobić lepiej, zawsze można dodać coś więcej, ale myślę, że nie było źle - odpowiedział Jaśkowiak.

 

Dopytywany o różnice z wicemarszałek Sejmu, przyznał, że to odbiorcy muszą ocenić. - Mogę mówić o tym, co ja chcę zrobić, jak pewne rzeczy zamierzam rozwiązać, a państwo muszą ocenić - powiedział.

 

Pytany o własne szanse powiedział, że ma teraz wiele spotkań w terenie i często przed takimi spotkaniami wiele osób ma wątpliwości lub zdecydowanie opowiada się za Małgorzatą Kidawą-Błońską, ale po spotkaniu to się często zmienia. - Przede mną jeszcze wiele spotkań, czy mi się uda przekonać wystarczającą liczbę osób, zobaczymy 14 grudnia - powiedział Jaśkowiak.

 

ZOBACZ: Lubnauer: mam wrażenie, że pan Jaśkowiak ma ochotę zostać kandydatem Lewicy

 

Pytany o podkreślanie przez jego kontrkandydatkę faktu, że jest kobietą, powiedział: "Sądzę, że nie możemy wykluczać kogokolwiek z uwagi na płeć, nawet jeśli jest mężczyzną".

 

Prezydent Poznania był również pytany o ewentualną prezydencką kandydaturę Szymona Hołowni. - Każdy kandydat może być mocny i jest istotne, kto w ostatecznej wersji będzie kandydatem poszczególnych formacji, ilu tych kandydatów będzie - mówił. - Pan Hołownia będzie groźny nie tylko dla prezydenta Dudy, jeśli chodzi o zabieranie mu głosów, ale będzie zabierał głosy także Kosiniakowi-Kamyszowi i innym kandydatom - dodał.

zdr/ PAP

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze