Pożegnanie Eugeniusza Brejtfusa. "»Dusza nie człowiek« to za mało"

Polska
Pożegnanie Eugeniusza Brejtfusa. "»Dusza nie człowiek« to za mało"
Polsat News

30 listopada w wieku 68 lat zmarł Eugeniusz Brejtfus, realizator światła w Telewizji Polsat, w której pracował 24 lata. Msza święta żałobna odbędzie się w sobotę 7 grudnia o godzinie 12:00 w kościele św. Katarzyny na Służewcu. "Wspominamy naszego Przyjaciela z wielkim żalem, ale i z uśmiechem, bo powiedzieć o Gieniu - »dusza nie człowiek« -  to za mało" - piszą przyjaciele z redakcji.

Eugeniusza Brejtfusa pożegnali przyjaciele z Telewizji Polsat:

 

Wspominamy naszego Przyjaciela z wielkim żalem, ale i z uśmiechem, bo powiedzieć o Gieniu - "dusza nie człowiek" -  to za mało. Trudno o nim myśleć w czasie przeszłym, bo był z nami przecież od 24 lat.

 

Gdy pracowaliśmy, Gienio wykonywał swoje zadania z zadowoleniem. Lubił swoją pracę nawet na urlopie, na nartach analizował, jak światło się od śniegu odbija i na co pada. O takich ludziach mówi się, że są światłoczuli...

 

Gienio realizował światło w Telewizji Polsat od 1995 roku, wcześniej w Telewizji Polskiej. Poważnie traktował swoje zadania, wszyscy cenili jego doświadczenie i dorobek, w pracy był spokojny, profesjonalny i skromny.

 

Wspaniale spędzaliśmy razem czas w górach. Gienio zawsze był pierwszy do planowania kolejnych wyjazdów, świetnie jeździł na nartach, był bardzo towarzyski, lubił ludzi młodych, starych, wszystkich.

 

Bardzo kochał swoją rodzinę, z troską, lekką ironią i wielką dumą wspominał o swoich dzieciach Oli, Maćku i Hubercie. Pasjami opowiadał o wnukach, uwielbiał być dziadkiem i mężem.

 

Żona Małgosia była dla Gienia najważniejsza.

 

Wiedzieliśmy, że miał problemy ze zdrowiem, dzielnie walczył, mimo to pracował i był z nami, a my staraliśmy się być z nim. Choroba okazała się silniejsza.

 

Z wielkim żalem żegnamy naszego Przyjaciela Eugeniusza Brejtfusa, mądrego, wrażliwego człowieka, który chętnie służył radą, rozweselał i dzielił się swoim wielkim życiowym i zawodowym doświadczeniem.


Gieniu, będzie nam Ciebie bardzo brakowało.

 

Pogrążeni w smutku, łączymy się myślami z ukochaną przez Genia Rodziną

koleżanki i koledzy z Telewizji Polsat

hlk/ Polsat News, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie