Ośrodek wybrany. Zobacz bazę Polaków na Euro 2020

Polska
Hotel wybrany. Zobacz bazę Polaków na Euro 2020
Galeria zdjęć (8)

Polski Związek Piłki Nożnej wybrał ośrodek, w którym piłkarska reprezentacja Polski zamieszka podczas przyszłorocznych mistrzostw Europy. Urokliwy hotel zlokalizowany jest przy wybrzeżu, kilkanaście kilometrów od Dublina.

Polscy piłkarze zmagania w przyszłorocznych mistrzostwach Europy rozpoczną 15 czerwca od meczu w Dublinie ze zwycięzcą tzw. ścieżki barażowej - Bośnią i Hercegowiną, Irlandią Północną, Słowacją lub Irlandią.

 

Pięć dni po swoim pierwszym spotkaniu drużyna trenera Jerzego Brzęczka zmierzy się w Bilbao z Hiszpanią, a 24 czerwca ponownie w Dublinie ze Szwecją.

 

 

W związku z tym, że Polacy zagrają dwa mecze grupowe w stolicy Irlandii na bazę reprezentacji wybrano Portmarnock Hotel. Obiekt zlokalizowany jest dwadzieścia kilometrów od stadionu w Dublinie i nieco ponad kwadrans od lotniska, tuż przy samym wybrzeżu.

 

 

Jak poinformował PZPN hotel "oferuje idealne warunki zarówno do przygotowań, jak i regeneracji w intensywnym czasie turnieju".

 

 

Biało-czerwoni zameldują się w hotelu 10 czerwca - pięć dni przed swoim pierwszym meczem. 

 

ZOBACZ: Kolejna pula biletów na Euro 2020. Sprawdź, kiedy rusza sprzedaż

 

Mistrzostwa Europy odbędą się od 12 czerwca do 12 lipca na 12 stadionach w 12 krajach. Łącznie 24 zespoły zostały podzielone na sześć grup. Do 1/8 finału awansują po dwa najlepsze oraz cztery z najlepszym bilansem z trzecich miejsc.

dk/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie