Świątecznie u Trumpów. "Duch Ameryki lśni w Białym Domu"

Świat
Świątecznie u Trumpów. "Duch Ameryki lśni w Białym Domu"
Twitter/ Melania Trump
Melania Trump w świątecznym filmie z Białego Domu

Dziesiątki choinek, bombki, światełka, kwiaty, a pośród nich przechadzająca się w kremowej sukience i narzuconym na nią płaszczu Melania Trump. Taki film opublikowano na Twitterze pierwszej damy. Pojawia się tam również 5-metrowe drzewko z Pensylwanii, które w ubiegłym tygodniu stanęło w rezydencji prezydenta USA.

"Duch Ameryki lśni w Białym Domu. Z przyjemnością dzielę się tymi pięknymi, patriotycznymi dekoracjami ze wszystkimi czekającymi i podekscytowanymi sezonem świątecznym" - czytamy na Twitterze Melanii Trump.

 

 

ZOBACZ: Biały Dom ma już choinkę na Boże Narodzenie. To 5-metrowe drzewko z Pensylwanii

 

Choinka z Pensylwanii

 

Na trzy dni przed Świętem Dziękczynienia do Białego Domu dostarczono choinkę. Drzewko z Pensylwanii osobiście odebrała pierwsza dama.

 

Pięciometrową choinkę przed Biały Dom przywieziono dwukonnym zaprzęgiem. Pierwsza dama osobiście doglądała drzewka przy akompaniamencie niemieckiej bożonarodzeniowej pieśni "O Tannenbaum". Drzewo pochodzi z farmy w Pensylwanii, gdzie rosło przez 16 lat.

 

 

Zaszczytu jego dostarczenia dostąpił Larry Snyder, który ma ponad 30 lat doświadczenia w uprawie choinek i wygrał ogólnonarodowy konkurs. Kilka tygodni temu przedstawiciele Białego Domu wybrali jedno z drzewek na jego plantacji.

ac/prz/ polsatnews.pl, PAP

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze