Black Friday w... parafii. Przez cały weekend śluby i chrzty za darmo

Polska
Black Friday w... parafii. Przez cały weekend śluby i chrzty za darmo
Pixabay/StockSnap
Promocja w parafii w Rogalinie trwa cały weekend

Black Friday to promocje nie tylko w sklepach. Jak się okazuje, na zniżkę i to 100 proc. można liczyć w... Kościele. Promocja na śluby i chrzty w parafii w Rogalinie (woj. wielkopolskie) trwa cały weekend. - Pobłogosławimy całkowicie za darmo - zachęca ksiądz Adam Pawłowski.

O nietypowej promocji proboszcz Rogalina poinformował na kanale na YouTubie. 

 

"Radosna promocja"

 

- Niektórzy dają 20, inni 50, inni 70 proc. zniżki, a my tu w Rogalinie dajemy 100 proc. zniżki na zawarcie związku małżeńskiego czy ochrzczenie swojego dziecka - mówi ks. Pawłowski na filmie. 

 

 

Z promocji mogą skorzystać nie tylko parafianie. - Zapraszam wszystkich - parafian, czy osoby spoza parafii - do zgłoszenia się w najbliższy piątek, czy weekend (30 listopada - 1 grudnia - red.) - dodaje proboszcz. 

 

ZOBACZ: Konkurs sukni ślubnych wykonanych z papieru toaletowego. Zwycięzca dostał 10 tys. dolarów

 

- Pobłogosławimy całkowicie za darmo wszystkim tym, którzy chcą przez sakrament otworzyć się na działanie Bożej łaski. Niech to będzie tak radosna promocja - dodał. 

 

"Są pierwsi chętni"

 

- Spotkałem się z bardzo pozytywnym odbiorem akcji - powiedział ks. Pawłowski w rozmowie z polsatnews.pl. Jak dodał, pierwsze osoby pytają o możliwość "zaklepania" terminów na chrzest, czy ślub.

 

ZOBACZ: Kosztowne prezenty ślubne podlegają opodatkowaniu

 

Ksiądz ujawnił, że co najmniej jedna para na pewno skorzysta z promocji "na ślub". Choć ceremonię zaplanowano na przyszły rok, to na piątkowym spotkaniu z księdzem narzeczeni zostali poinformowani, że dostaną 100 proc. zniżki.

 

Pod filmem księdza pojawiają się też komentarze internautów, którzy uważają, że taka promocja powinna obowiązywać zawsze. "Zawsze tak powinno być. To Wasz obowiązek a nie usługa z cennika" - zauważa jeden z nich. "Tak powinno być w każdej parafii i to cały rok" - dodaje inny. 

pgo/bas/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie