Z grobu dziecka skradziono figurkę kotka. Rodzina apeluje o zwrot

Polska
Z grobu dziecka skradziono figurkę kotka. Rodzina apeluje o zwrot
Facebook/Kacper Zagozdon
Kradzieżą figurki z grobu ośmiolatka poruszeni są także mieszkańcy Nowego Dworu Mazowieckiego

Tą kradzieżą poruszeni są mieszkańcy Nowego Dworu Mazowieckiego. Rodzice zmarłego 8-letniego Kacperka apelują o zwrot figurki kotka, którą nieznany sprawca ukradł z grobu ich synka.

Chłopiec zmarł 13 listopada po długiej walce z chorobą. Miał guza mózgu. "Kacperek był naszym Aniołkiem na ziemi, który budził w ludziach, to co w nich dobre. Nigdy nie zapomnimy tego wspaniałego dziecka i mamy nadzieję ze teraz w radości może cieszyć się tym, że nic go już nie boli" – czytamy na facebookowym profilu poświęconemu Kacperkowi.

 

W trakcie swojej choroby Kacperek dostał kotka, do którego mocno się przywiązał. Jak powiedział przyjaciel rodziny, przez ostatnie pół roku choroby, gdy chłopiec leżał w łóżku, jego ukochany zwierzak cały czas przy nim był i czuwał. Rodzice zamówili figurkę kotka i postawili na grobie 8-latka. Dla rodziny ma ona wartość sentymentalną.

 

ZOBACZ: Jest dochodzenie przeciw aktywistom z Płocka, którzy sprzeciwili się wystrojowi Grobu Pańskiego

 

Kradzieżą poruszeni są mieszkańcy

 

W nocy ze środy na czwartek nieznany sprawca zabrał figurkę. Rodzina apeluje, by o ją oddał. "Kochani zwracamy się z ogromną prośbą, może ktoś coś wie. W nocy 27 listopada z grobu naszego synka Kacperka został skradziony kotek. Prosimy o udostępnianie tej informacji. Dołączamy zdjęcie kotka" - napisali rodzice na Facebooku.

 

ZOBACZ: 64-latka "została wciągnięta do grobu" rodziców

 

Kradzieżą poruszeni są mieszkańcy, którzy również apelują do złodzieja o oddanie figurki. 

 

"Nieprawdopodobne. Dodatkowy ból dla najbliższych" - napisał jeden z internautów. "Nie wiem co napisać, przecież to był jego Anioł stróż ostatnio cały czas był w tych ciężkich chwilach z Kacperkirm. Człowieku oddaj bo nie będziesz mógł spać spokojnie" - zwraca uwagę inny użytkownik Facebooka. 

msl/ PAP

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze