Wielka awaria Facebooka, Instagrama i Messengera

Technologie
Wielka awaria Facebooka, Instagrama i Messengera
pixabay
Części użytkowników nie działa Facebook, Instagram i Messenger

WhatsApp działa prawidłowo, ale liczba raportów o nieprawidłowym funkcjonowaniu Facebooka, Messengera i Instagrama rośnie z minuty na minutę. Użytkownicy zgłaszają problemy z logowaniem oraz wyświetlaniem strony głównej serwisów. O tym, że administratorzy zdają sobie z tego sprawę poinformowali... na Twitterze.

"Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy użytkownicy mają problem z dostępem do aplikacji facebookowych, w tym Instagrama. Pracujemy nad tym" - napisano na koncie twitterowym Instagrama.

 

 

Z kolei Facebook poinformował, że w rezultacie wczorajszych zmian konfiguracji serwera, wiele osób ma problem z dostępem do aplikacji i serwisów. Zapewniono, że trwa odzyskiwanie danych. 

 

"FB ledwo zipie. Każda strona długo się ładuje, to samo z powiadomieniami" - napisał jeden z użytkowników. "Nic się nie da zrobić z fb nie mogę dodawać zdjęć ani postów na swoich stronach!" - dodaje inny.

 

Według outage.report nieprawidłowości zgłasza 1350 osób na godzinę.

 

Gdzie nie działa Facebook?

 

Z mapy przerw w dostawie usług Facebooka opublikowanej przez Downdetector wynika, że problemami dotknięte są szczególnie USA. 

 

Downdetector

Liczba raportów rośnie z minuty na minutę.

 

Downdetector

 

 

Natomiast awaria Instagrama dotknęła przede wszystkim północną Europę.

 

Downdetector

 

msl/ independent.co.uk, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie