Dachowanie auta w Lubelskiem. Trzy osoby przetransportowane do szpitala

Polska
Dachowanie auta w Lubelskiem. Trzy osoby przetransportowane do szpitala
Polsat News

Do wypadku doszło po godz. 10 na dk 12 w miejscowości Dorohucza (woj. lubelskie). Po dachowaniu auta ranne zostały trzy osoby. Jedna z nich była zakleszczona w samochodzie. Na miejscu była kamera Polsat News.

- Kierowca audi, usiłując wyprzedzić inny pojazd, zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem dacia. Audi wypadło z drogi i dachowało – powiedział kom. Andrzej Fijołek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

 

- Kierowcę i pasażerkę z dacii oraz pasażerkę jadącą audi odwieziono do szpitala. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi – dodał policjant.

 

Świadkiem wypadku był reporter Polsat News 

 

- Jechaliśmy drogą numer 12 w kierunku Chełma, kiedy nagle zaczął wyprzedzać nas samochód osobowy z bardzo dużą prędkością, za nim jechał drugi samochód - ten, który później dachował. Z mojej perspektywy wyglądało to tak, jakby kierowcy ścigali się - relacjonował Piotr Kuśmierzak.

 

WIDEO: Dwie osoby poszkodowane w wypadku w Lubuskiem

  

 

Jak dodał nasz reporter, kierowca jednej z osobówek wykonał gwałtowny manewr w lewo i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem. Zaraz później auto dachowało. 

 

W środku były dwie osoby. Kierowca wyszedł o własnych siłach. Kobieta, która podróżowała z mężczyzną, była uwięziona w aucie. Na pomoc ruszyli strażacy. Poszkodowana trafiła już do szpitala.

 

Podróżujący drugim autem wyszli o własnych siłach. 

pgo/ Polsat News

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze