"Dumny z bycia psem". Policjanci rapują o swojej pracy

Polska

Asp. sztab. Piotr Chwastowski, znany też, jako raper 811811 powrócił z najnowszym hitem. Tym razem utwór nosi tytuł "Dumny z bycia psem", w którym wraz z kolegami ze służby opowiada o trudach codziennej pracy policjanta. Do piosenki powstał teledysk, który w dwa dni obejrzano ponad 300 tys. razy.

Na początku klipu pojawia się informacja, że utwór i teledysk zostały nagrane w czasie wolnym od służby.

 

"Sebiksie, Karyno - słyszycie już pukanie?"

 

"Ciebie napędza hejt i szyderstwo, ja na sztandarze mam honor i męstwo"; "jestem, jak ty, człowiekiem z krwi i kości, dla tych co łamią prawo - zero litości" - rapuje Chwastowski.

 

Do nagrania wspólnej piosenki policjant z Opola zaprosił asp. sztab. Wojciecha Szerejko z KPP Bartoszyce, sierż. sztab. Szymona Głuszka z KPP Tuchola oraz policjanta-youtubera z Katowic, który znany jest pod pseudonimem Sierżant Bagieta.

 

"Sebiksie, Karyno, Dżesiko, Brajanie, to już szósta rano - słyszycie już pukanie?" - śpiewa Sierżant Bagieta.

 

WIDEO: "Dumny z bycia psem" w wykonaniu policjantów

 

  

 

"Realizacja teledysku i piosenki możliwa była dzięki ogromnemu wsparciu internautów" - czytamy w komunikacie Komendy Głównej Policji. W materiale wykorzystano również materiały z policyjnych akcji. Teledysk wspiera Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom Po Poległych Policjantach.

 

ZOBACZ: Rapuje o realiach pracy policji. St. asp. Chwastowski - raper 811811 w "Skandalistach"

 

Asp. sztab. Piotr Chwastowski został nagrodzony podczas ogólnopolskiej konferencji twórców internetowych Influencer Live Poznań 2019 w kategorii "Publicystyczne, literackie, kulturowe i artystyczne". W marcu Chwastowski był gościem Agnieszki Gozdyry w programie "Skandaliści".

bas/ polsatnews.pl, Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie