Śmierć polskiej wokalistki country. Zginęła podczas trasy po USA

Kultura
Śmierć polskiej wokalistki country. Zginęła podczas trasy po USA
Facebook/Urszula Chojan
Urszula Chojan zginęła podczas trasy koncertowej po USA

Nie żyje Urszula Chojan, wokalistka country z Poznania. Z nieoficjalnych informacji wynika, że liderka poznańskiej grupy Country Show Band zginęła podczas sesji zdjęciowej po tym, jak została kopnięta przez spłoszonego konia.

Chojan koncertowała w USA od 5 października. W ostatni poniedziałek o śmierci artystki poinformowali mediach społecznościowych jej przyjaciele i sympatycy muzyki country. Informację te potwierdził także członek zespołu wokalistki Ireneusz Wojciechowski.

 

 

"Wszystko szło ku dobremu"

 

- Urszula Chojan była bardzo lubianą osobą w środowisku. Bardzo utalentowana, wielokrotnie koncertowała na piknikach i festiwalach - powiedział polsatnews.pl Tomasz Jarmołkiewicz, twórca serwisu internetowego Muzyka Country.

 

- W planach miała nową płytę, na nowo zaaranżowane piosenki. Wszystko szło ku dobremu. Spełniła życiowe marzenie, pojechała do Stanów. Niestety już stamtąd nie wróciła - dodał Jarmołkiewicz.

 

Urszula Chojan wydała cztery solowe płyty oraz album "Świat W Kolorze..." nagrany w duecie z Kostkiem Andreyeu. Od 2004 r. była solistką i liderką zespołu "Country Show Band".

bas/hlk/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie