13-miesięczna dziewczynka w szpitalu. Ma obrażenia głowy, kończyn i okolic intymnych

Polska
13-miesięczna dziewczynka w szpitalu. Ma obrażenia głowy, kończyn i okolic intymnych
Zdj. ilustracyjne, fot. Max Pixel
To kolejny raz, gdy do szpitala trafia mała dziewczynka z licznymi obrażeniami.

Obrażenia głowy, kończyn, a nawet okolic intymnych miała 13-miesięczna dziewczynka przyjęta do białostockiego szpitala. Policja ustala, dlaczego znalazła się w takim stanie i zatrzymała jedną osobę do wyjaśnienia.

Dziecko przywieźli do szpitala jego rodzice. - Policjanci podjęli działania, by wyjaśnić okoliczności, jak powstały te obrażenia. Cały czas pracujemy nad tą sprawą - powiedział funkcjonariusz zespołu prasowego białostockiej Komendy Wojewódzkiej Policji.

 

Dodał, że jeden z domowników został zatrzymany, "ale nie jest to rodzic". Według nieoficjalnych informacji, jest nim wujek dziecka. 

 

Nieodpowiedzialni opiekunowie. Przypadki z Łodzi i Kielc

 

To nie pierwszy przypadek, gdy w ostatnim czasie pod opiekę lekarzy trafia małe dziecko z rozległymi obrażeniami ciała.

 

W ubiegłym tygodniu łódzki sąd aresztował  na trzy miesiące 26-latka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa swojej 4-miesięcznej córki oraz znęcanie się nad nią ze szczególnym okrucieństwem. Przeczytaj artykuł na ten temat.

 

Z kolei w sierpniu 11-miesięczna dziewczynka wypadła z balkonu wieżowca w Kielcach. Lekarzom nie udało się uratować jej życia. Ojciec, który miał się nią opiekować, był w tym czasie pijany. Dowiedz się więcej o tym tragicznym zdarzeniu.

wka/prz/ PAP, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie