Syn zaatakował ojca nożem. Tragiczny finał rodzinnej kłótni w Świętokrzyskiem

Polska
Syn zaatakował ojca nożem. Tragiczny finał rodzinnej kłótni w Świętokrzyskiem
Policja Kielce

Tragiczny finał rodzinnej kłótni w Bodzentynie (Świętokrzyskie). Nie żyje 56-letni mężczyzna. Policjanci zatrzymali syna ofiary, który jest podejrzewany o zabicie ojca.

Policjanci z Bodzentyna zostali poinformowani w niedzielne popołudnie o kłótni między ojcem a synem, do której doszło w jednym z domów w mieście.

- Z naszych ustaleń wynika, że podczas awantury 29-latek ranił ojca nożem i oddalił się z miejsca zdarzenia. Bardzo szybko został zatrzymany na bodzentyńskim rynku przez funkcjonariuszy z miejscowego komisariatu - powiedział asp. Artur Majchrzak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Zatrzymany syn ofiary miał w organizmie blisko promil alkoholu. - Na miejsce zdarzenia skierowany zostały służby ratownicze, ale życia 56-letniego mężczyzny nie udało się uratować - dodał policjant.

Trwa wyjaśnianie przyczyn tragedii. - Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Jest również biegły z zakresu medycyny sądowej. Będą wykonywane czynności, które pozwolą na ustalenie wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia - podkreślił asp. Majchrzak.

dk/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie