"Ściernisco" w wykonaniu żołnierzy z USA. Bracia Golec byli w szoku [WIDEO]

Kultura
"Ściernisco" w wykonaniu żołnierzy z USA. Bracia Golec byli w szoku [WIDEO]
instagram.com/usembassywarsaw

"Już wyciąłem wszystkie krzaki, teraz zwożę żwir" śpiewali z charakterystycznym amerykańskim akcentem żołnierze z Orkiestry Sił Powietrznych. Nagranie hitu zespołu Golec uOrkiestra zamieszczono na oficjalnym instagramowym profilu Ambasady i Konsulatu USA w Polsce. "Gwarantujemy, że takiej wersji »Ściernisca« jeszcze nie słyszeliście" - napisali na Facebooku autorzy oryginału.

"Takie nagranie trafiło niedawno w nasze ręce i musimy przyznać, że jesteśmy w SZOKU. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu" - napisano na oficjalnym facebookowym profilu zespołu Golec uOrkiestra.

 

 

"Dziękujemy amerykańskim żołnierzom służącym na co dzień w The United States Air Force Band, że wybrali właśnie nasz utwór do powitania polskich generałów w Waszyngtonie. To dla nas wielki zaszczyt" - podkreślili artyści. 

 

Pod klipem wrzuconym przez amerykańską ambasadę, pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. "Idzie mu lepiej jak niejednemu rodowitemu Polakowi" - napisał internauta, komentując występ. 

 

"Brawo!!!! Mam uśmiech od ucha do ucha!" - napisał inny użytkownik Instagrama. 

 

Film z piosenką Golec uOrkiestry, wykonaną przez żołnierzy, to kolejny klip, w którym Amerykanie mierzą się z językiem polskim. Pracownicy Ambasady Stanów Zjednoczonych w Warszawie, amerykańscy dyplomaci, żołnierze US Army i US Navy oraz marines przygotowali tradycyjne życzenia na święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok. ZOBACZ!

msl/luq/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie