Tir wjechał w budynek i uszkodził przyłącza gazowe. Ewakuowano 26 osób [ZDJĘCIA]

Polska
Tir wjechał w budynek i uszkodził przyłącza gazowe. Ewakuowano 26 osób
Galeria zdjęć (8)

W Rakoniewicach (woj. wielkopolskie) kierowca ciężarówki otarł o elewacje trzech budynków, uszkadzając dwa przyłącza gazowe. Jak poinformowała straż pożarna, z powodu rozszczelnienia przyłączy 26 mieszkańców zostało ewakuowanych.

Oficer prasowy komendanta PSP w Grodzisku Wlkp. mł. bryg. Marcin Nowak powiedział w środę , że do darzenia doszło około godz. 3.30 na ul. Grodziskiej w miejscowości Rakoniewice.

 

  

 

- Tir otarł się o elewacje trzech budynków, doprowadził do uszkodzenia dwóch przyłączy gazowych, w wyniku czego nastąpiło ich rozszczelnienie – powiedział Nowak.

 

Informację o wypadku otrzymaliśmy także na platformę "Twój News". Zdjęcie z miejsca poważnego wypadku przesłał nam Marcin Gucze. Widziałeś ważne wydarzenie? Napisz nam, co się stało i gdzie.

 

OSP Rakoniewice

Jak dodał, w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Strażacy ewakuowali na czas akcji 26 mieszkańców. Zespół pogotowia ratunkowego udzielił pomocy jednemu z ewakuowanych, którego stan pogorszył się pod wpływem stresu.

 

OSP Rakoniewice

 

 

Na miejscu służby ratunkowe ciągle próbują usunąć skutki zdarzenia. Teren zabezpieczają policjanci i cztery zastępy straży pożarnej. Ewakuowani mieszańcy zostali przewiezieni do jednego z okolicznych zajazdów.

 

KPPSP z Grodziska Wlkp.

 

msl/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie