Pół kilograma narkotyków w Sochaczewie. Dziesiątki torebek suszu

Polska
Pół kilograma narkotyków w Sochaczewie. Dziesiątki torebek suszu
KPP Sochaczew
Policja ujawniła zdjęcie zarekwirowanych torebek z suszem.

Sochaczewscy policjanci z referatu operacyjno-rozpoznawczego zatrzymali dwie osoby podejrzane o posiadanie znacznej ilości narkotyków i handel nimi. Wobec 24-letniej kobiety zastosowano dozór. 28-latek trafił na trzy miesiące do aresztu. Obydwojgu grozi do 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze operacyjni z komendy w Sochaczewie (woj. mazowieckie) ustalili, że mieszkaniec tego miasta posiada znaczną ilość środków odurzających. Kryminalni podejrzewali również, że 28-latek handluje narkotykami.

 

Podczas przeszukania mieszkania, do którego doszło w miniony wtorek, policjanci znaleźli prawie 300 gramów amfetaminy, około 250 gramów marihuany i wagę elektroniczną.

 

Narkotyki zabezpieczono, a mężczyznę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. W tym samym czasie na terenie Sochaczewa zatrzymano 24-letnią kobietę, którą również podejrzewano o udział w procederze.

 

W środę oboje zatrzymani zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, a także udzielania ich w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

 

Po zapoznaniu się z zebranym materiałem, sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 28-latka. Wobec kobiety zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Grozi im do 10 lat więzienia.

 

hlk/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie