Utrudnienia na trasie S8. Droga krajowa nr 3 zablokowana w obu kierunkach

Polska
Utrudnienia na trasie S8. Droga krajowa nr 3 zablokowana w obu kierunkach
Zdjęcie ilustracyjne, fot. Google Street View

Na trasie S8 w środę rano doszło do kolizji i wypadku. Występują utrudnienia w ruchu - poinformowała GDDKiA. Prowadząca nad morze droga krajowa nr 3 jest nieprzejezdna w obu kierunkach.

Do kolizji doszło na odcinku Warszawa – Ostrów Mazowiecka w miejscowości Wyszków (woj. mazowieckie). Zderzył się tam samochód osobowy z ciężarowym, Nikt nie został ranny, ale jak przekazali drogowcy, zablokowany został lewy pas jezdni w kierunku Białegostoku. Przewidywany czas trwania utrudnienia to około 2 godz.

 

W środę rano także na trasie S8 na węźle Marki-Głębocka na wysokości Warszawy zderzył się samochód osobowy z motocyklem. W wypadku ranna została jedna osoba. Jak poinformowała GDDKIA, zablokowany został lewy pas jezdni w kierunku Poznania. Przewidywany czas trwania utrudnienia to około 2 godz. 

 

Awaria samochodu ciężarowego na DK 3

 

Droga krajowa nr 3 jest zablokowana zarówno w kierunku Świnoujścia, jak i Szczecina między węzłem Miękowo a węzłem Parłówko - poinformował w środę dyżurny Punktu Informacji Drogowej szczecińskiego oddziału GDDKiA. Na drodze stoi duży pojazd ciężarowy, który uległ awarii.

 

Wyznaczony został objazd trasą alternatywną, drogą wojewódzką nr 111 przez Stepnicę.

dc/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie