Bus uderzył w drzewo. Dwie osoby zostały ranne

Polska
Bus uderzył w drzewo. Dwie osoby zostały ranne
Zdjęcie ilustracyjne, fot. Polsat News

W poniedziałek po południu bus, którym jechało sześciu mężczyzn, zjechał w miejscowości Krąpiel (Zachodniopomorskie) z drogi i uderzył w drzewo. Dwóch mężczyzn zostało rannych - przekazał w poniedziałek rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie st. asp. Krzysztof Wojsznarowicz.

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej 10 na odcinku Recz – Stargard w miejscowości Krąpiel. Jak powiedział st. asp. Wojsznarowicz, - kierujący samochodem po wyjechaniu z łuku drogi w kierunku Stargardu zjechał na pobocze, po czym uderzył w drzewo.

 

Dodał, że samochodem jechało sześciu mężczyzn. Dwóch z nich zostało rannych.

 

- Jeden z tym mężczyzn uskarżał się na bóle barku, natomiast najciężej ranny został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Szczecinie - przekazał policjant. Dodał, że kierowca w chwili zdarzenia był trzeźwy.

 

Jak wskazał policjant, ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo. Pas w kierunku Stargardu został zablokowany - wyznaczono objazd przez Trzebiatów i Pęzino. Natomiast ruch w kierunku Recza odbywa się, ale jest spowolniony. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 20.

dc/ PAP

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze