Ciało 20-latka w stawie. "Widziano go, jak wychodził z tej imprezy"

Polska
Ciało 20-latka w stawie. "Widziano go, jak wychodził z tej imprezy"
Polsat News/Zdj. ilustracyjne

W jednym ze stawów na terenie gminy Skalbmierz (Świętokrzyskie) znaleziono w sobotę ciało młodego mężczyzny. Policja wyjaśnia okoliczności tragedii, ale wstępnie wykluczono, aby do śmierci 20-latka przyczyniły się osoby trzecie.

Jak poinformował sierż. szt. Maciej Ślusarczyk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, 20-letni mężczyzna, mieszkaniec województwa małopolskiego, w nocy z piątku na sobotę bawił się na imprezie w jednym z lokali na terenie gminy Skalbmierz w powiecie kazimierskim.

 

- Jak ustaliliśmy, widziano go, jak wychodził z tej imprezy i nic nie wskazywało na tak tragiczny koniec. W sobotę około godziny 14 zaniepokojona rodzina zawiadomiła policję, że mężczyzna nie wrócił do domu - powiedział Ślusarczyk. Policjant dodał, że kilka godzin później znaleziono jego ciało w jednym ze stawów na terenie gminy Skalbmierz.

 

Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci dwudziestolatka. - Wstępnie raczej wykluczamy, aby do śmierci mieszkańca województwa małopolskiego przyczyniły się osoby trzecie. Ale przyczynę śmierci młodego mężczyzny ostatecznie ustali sekcja zwłok – zaznaczył Ślusarczyk.

zdr/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie