Liroy-Marzec poparł kandydata KO do Sejmu. "Wspaniały człowiek"

Polska

Piotr Liroy-Marzec udzielił poparcia kandydatowi KO do Sejmu Tadeuszowi Rossowi. - Wspaniały samorządowiec, poseł, eurodeputowany, człowiek, za którego nigdy nie musieliśmy się wstydzić - mówił w piątek lider Skutecznych.

Piotr Liroy-Marzec zachęcał na piątkowej konferencji prasowej w Sejmie do głosowania na listę nr 9 - Skutecznych. - We wszystkich tych regionach, w których nas nie ma, będziemy wspierać kandydatów z różnych innych ugrupowań - dodał.

 

Jak podkreślił, dla niego ważny jest człowiek, a nie partia. - Szczególnie w tak smutnym dniu jak dziś (pożegnanie Kornela Morawieckiego w Sejmie - red.). Kornel Morawiecki ciągle dążył do dialogu, powtarzał, że najważniejszy jest dialog i współpraca - dodał. 

 

Liroy-Marzec poparł kandydaturę Tadeusza Rossa - byłego posła i europosła, a obecnie radnego m.st. Warszawy. Ross kandyduje z 35. miejsca na warszawskiej liście Koalicji Obywatelskiej.

 

- To wspaniały człowiek. Twórca kultury, ale też człowiek o dużej kulturze osobistej. Wspaniały samorządowiec, poseł, eurodeputowany, człowiek, za którego nigdy nie musieliśmy się wstydzić - dodał.

 

Liroy-Marzec powiedział, że pomimo tego, iż Ross startuje z konkurencyjnego ugrupowania, Koalicji Obywatelskiej, zależy mu na "jedności i dialogu".

 

- Stał za obywatelami, spełniał obietnice - podkreślił.

zdr/ml/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie