Zderzenie busa z samochodem osobowym koło Radomska. Cztery ofiary śmiertelne

Moto
Zderzenie busa z samochodem osobowym koło Radomska. Cztery ofiary śmiertelne
KWP PSP ŁÓDŹ

Na drodze krajowej nr 91 w Bobrach k. Radomska (woj. łódzkie) doszło do zderzenia dwóch pojazdów: Citroëna Jumpera z Fiatem Uno. - W wyniku wypadku zginęła kobieta oraz trzech mężczyzn jadących Fiatem Uno. Dwie osoby zostały lekko ranne: kierujący 57-latek z samochodu Citroën Jumper oraz jego 54-letni pasażer - poinformował na antenie Polsat News podinspektor Wojciech Auguścik z KPP w Radomsku.

Rannych przetransportowano do szpitala w Radomsku. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

Policjanci wciąż ustalają tożsamość zmarłych. Nie wszyscy mieli przy sobie dokumenty, dlatego wciąż trwa ich identyfikacja. - Szukamy zarówno na miejscu, jak i na terenie Radomska - podkreślił Auguścik. Wiadomo, że mężczyźni mieli około 20, 40 oraz 70 lat. Zmarła kobieta miała około 70 lat.

 

- Z relacji świadka jadącego za Jumperem wynika, że jego kierowca z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z Fiatem Uno. Mundurowi na miejscu rozmawiają z 57-latkiem, próbując ustalić, dlaczego tak się zachował - poinformował Auguścik. Wiadomo, że sprawca wypadku był trzeźwy.

 

Zorganizowano objazdy

 

Jak wynika z informacji Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, do zdarzenia doszło o godz. 13:58. Obecnie, droga DK91 na odcinku Radomsko-Częstochowa jest zablokowana. 

 

- Zorganizowano objazdy zarówno w kierunku Częstochowy, jak i Radomska. Kierowcom wskazujemy alternatywne trasy. W ciągu 2 godzin DK91 ma być przejezdna. W tej chwili na miejscu wypadku trwają czynności - zaznaczył mundurowy.

 

jm/luq/ac/ polsatnews.pl, Polsat News, PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie