PiS uruchomiło... call center. Będą zachęcać do udziału w wyborach

Polska
PiS uruchomiło... call center. Będą zachęcać do udziału w wyborach
Twitter/Prawo i Sprawiedliwość

PiS uruchomiło call center, by telefonicznie zachęcać do udziału w wyborach - poinformowała b. premier, europosłanka PiS Beata Szydło. Ona i b. minister rodziny i pracy Elżbieta Rafalska wyruszają na spotkania wyborcze. Żeby zwyciężyć trzeba ciężko do końca pracować - podkreśliła Szydło.

Na konferencji prasowej w Warszawie Szydło poinformowała, że od czwartku rusza call center PiS, którego obsługa będzie dzwonić do Polaków i zachęcać do udziału w wyborach. 

 

Apelowała jednocześnie, by osoby, do których dodzwonią się osoby z call center zechciały z nimi porozmawiać. - Oni będą państwu mówili o tym, jak ważne są te wybory i przede wszystkim do wyborów trzeba pójść - powiedziała Szydło.

 


Zwróciła jednocześnie uwagę, że jest bardzo wiele sondaży, które pokazują, że zwycięstwo PiS jest pewne. - Bardzo byśmy się cieszyli, gdyby tak rzeczywiście było i robimy wszystko, by tak się stało i wierzymy w to, że zwyciężymy. Ale żeby zwyciężyć, trzeba przede wszystkim ciężko do końca, do ostatniej godziny, minuty kampanii pracować - zaznaczyła.

 

Dlatego, jak poinformowała, wraz Rafalską ruszają "na szlak" po Polsce, by spotykać się z wyborcami. Podczas czwartkowego objazdu odwiedzą Brwinów, Mszczonów oraz Łódź.

 

"Do zrobienia jest wiele, mamy nowe propozycje"


- Będziemy spotykać się z państwem. Rozmawiać i przypominać o tych wielu projektach, które zostały zrealizowane. O tej ogromnej rewolucji społecznej, która została przeprowadzona. Do zrobienia jest wiele, mamy nowe propozycje, mamy nowe pomysły - zapewniła Szydło.

Podkreślała, że wybory są wielkim świętem demokracji, a uczestniczący w nich zdecydują jak przez następne lata będzie wyglądała i rozwijała się Polska.

Szydło zachęcała do głosowania na PiS. - Zrobiliśmy bardzo dużo dobrego, bardzo dużo dobrego się wydarzyło, ale do zrobienia jest jeszcze ogrom wielu zadań, które przed nami stoją, o których państwo cały czas nam przypominacie i mówicie - powiedziała zwracając się do wyborców. 

dk/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie