Prezydent Ukrainy gościł Toma Cruise'a. "Jesteś przystojny... jak w filmie"

Świat

Amerykański aktor i producent filmowy znany z takich filmów jak "Top Gun", czy serii "Mission Impossible" gościł w siedzibie prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełeńskiego. Film ze spotkania obiegł media. - Jesteś przystojny... jak w filmie - rzucił Zełeński na powitanie gwiazdy Hollywood. - Dzięki temu mam na czynsz - odparł Cruise. 

Do spotkania prezydenta Ukrainy z aktorem Tomem Cruisem doszło w poniedziałek wieczorem w Kijowie. Aktor przyjechał na zaproszenie Zełeńskiego.

 

W czasie krótkiej rozmowy aktor pytał m.in. o ciekawe plany filmowe na Ukrainie, a Zełeński zachęcał do kręcenia filmów w jego kraju. . 

 

Prezydent przypomniał też, że przed tym jak zdecydował się na kandydowanie, znany był przede wszystkim z telewizyjnego show "Sługa Narodu", w którym grał nauczyciela historii Wasyla Hołoborodki, który nieoczekiwanie dla samego siebie zostaje prezydentem.

 

W ostatnim czasie Wołodymyr Zełeński znalazł się w samym środku amerykańskiej, politycznej burzy. Biały Dom opublikował notatki z rozmowy podczas której Trump miał prosić Zełenskiego, by zajął się śledztwem w sprawie syna byłego amerykańskiego wiceprezydenta Joe Bidena mającego interesy na Ukrainie.

dc/ml/ CNN.com, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie