"Heisenberg żyje!". Policja poszukuje mężczyzny łudząco podobnego do bohatera serialu "Breaking Bad"

Świat
"Heisenberg żyje!". Policja poszukuje mężczyzny łudząco podobnego do bohatera serialu "Breaking Bad"
Facebook/Galesburg, IL Police Department

Departament Policji w Galesburgu w Illinois (USA) regularnie publikuje wizerunki poszukiwanych osób. Zdjęcie 50-letniego Todda Barricka Jr. wzbudziło jednak szczególne zainteresowanie internatutów. Mężczyzna jest łudząco podobny do głównego bohatera serialu "Breaking Bad" i podobnie jak on, zamieszany jest w posiadanie metamfetaminy.

Na opublikowanym przez policjantów z Illinois zdjęciu, Barrick ma ogoloną głowę, okulary i brodę. Niemal identycznie wygląda Walter White, główny bohater serialu, grany przez Bryana Cranstona.


To nie koniec podobieństw. Poszukiwany 50-latek jest dokładnie w tym samym wieku, w którym był White, kiedy rozpoczyna się serial.


Dodatkowo Barrick ścigany jest w związku z posiadaniem metamfetaminy. Serialowy White to nauczyciel chemii, u którego zdiagnozowano raka płuc, w związku z czym ten postanawia zająć się produkcją i sprzedażą tego narkotyku, by zapewnić byt rodzinie.

 

Internauci radzą, by policja szukała w... Los Pollos Hermanos


Pod postem policji na Facebooku pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów serialu, którzy zauważyli uderzające podobieństwo mężczyzn. "Heisenberg żyje!" – napisał jeden z użytkowników, nawiązując do pseudonimu, jaki przyjął White.


Inni użytkownicy sugerują policji, by poszukała w mieście Albuquerque, w którym mieszkał White i restauracji Los Pollos Hermanos, która należała do jego szefa.


"Breaking Bad" liczy pięć sezonów, które były emitowane w latach 2008–2013. Niedawno Netflix zaskoczył fanów i poinformował, że w październiku udostępni film "El Camino", który będzie kontynuacją wydarzeń z ostatniego sezonu.

 

 

Flickr/Fern&o Palacios/CC BY 2.0
prz/luq/ foxnews.com
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie