Chrysler uderzył w nocy w jelenia. Zwierzę nie przeżyło [ZDJĘCIA]

Polska
Chrysler uderzył w nocy w jelenia. Zwierzę nie przeżyło [ZDJĘCIA]
Facebook.com/OSP Grzegorzew

Do zderzenia samochodu Chrysler PT Cruiser z jeleniem doszło w niedzielę po godz. 22 na drodze krajowej nr 92 w okolicach Kłodawy (woj. wielkopolskie). Zwierzę nie przeżyło wypadku. Do jednej rannej osoby z uszkodzonego pojazdu wezwany został Zespół Ratownictwa Medycznego. Samochód został poważnie uszkodzony.

Do wypadku doszło na 313 kilometrze drogi krajowej nr 92 na odcinku pomiędzy Kołem a Kutnem na wysokości Grzegorzewa w okolicach Kłodawy - poinformował dyżurny Punktu Informacji Drogowej Centrali Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

 

W zderzeniu jedna osoba została ranna.

 

- Pasażerce samochodu pomocy udzieliło na miejscu pogotowie ratunkowe - powiedział polsatnews.pl mł. bryg. Jacek Wiśniewski, dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole.

 

Zwierzę nie przeżyło uderzenia. Droga została zablokowana na około dwie godziny, a policja kierowała nadjeżdżające samochody na objazdy.

 

Na miejsce wypadku przyjechało pogotowie ratunkowe, policja oraz strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole i ochotnicy z OSP w Grzegorzewie.

 

Czerwony Chrysler PT Cruiser został znacznie uszkodzony. Uderzenie w przechodzące przez jezdnię zwierzę doprowadziło do wybicia przedniej szyby. Zgnieciona została karoseria przedniej części pojazdu.

 

 

hlk/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie