Zabójstwo właściciela fermy. Policja ujęła poszukiwanego 53-latka

Polska

Przed godziną 18 na jednej z ulicy Kalisza policja zatrzymała 53-latka poszukiwanego w związku z zabójstwem właściciela fermy drobiu w wielkopolskich Zadowicach - przekazał polsatnews.pl Andrzej Borowiak, rzecznik policji w Poznaniu. Po tym jak 34-letni mężczyzna został śmiertelnie postrzelony, policja poszukiwała Krzysztofa K., byłego pracownika fermy.

Do zabójstwa doszło w poniedziałek około godz. 9 w jednym z kurników na terenie fermy. Sprawca postrzelił ofiarę w głowę, następnie porzucił pistolet i uciekł w pobliskie pole kukurydzy.

 

Ruszyła obława za 53-letni Krzysztofem K., który mieszkał w jednym z budynków gospodarczych na fermie.

 

Charakterystyczny tatuaż

 

Na stronie internetowej kaliskiej komendy policji opublikowano dane i wizerunek poszukiwanego 53-letniego mężczyzny. Jednym ze znaków rozpoznawczych był tatuaż na twarzy z napisem "Kocham cię Beatko".

 

- Po tej informacji dostaliśmy wiele zgłoszeń, które pozwoliły nam zatrzymać mężczyznę - przekazał polsatnews.pl Borowiak.  

 

W poszukiwaniach mężczyzny zaangażowany był policyjny śmigłowiec z Wrocławia oraz funkcjonariusze policji z województwa wielkopolskiego.

 

Portal kalisz24.info.pl podał, że poszukiwany 53-latek feralnego dnia, około godz. 7:30 pojawił się w Urzędzie Gminy Godziesze Wielkie. Miał odpracować kilkanaście godzin prac społecznych. Jedna z pracownic urzędu miała wyczuć od niego alkohol i nie wyraziła zgody na odbycie pracy. Po mężczyznę przyjechał szef, obaj odjechali w kierunku fermy drobiu. Niedługo potem 34-letni właściciel firmy został postrzelony.

 

Kalisz24 Info

 

Kalisz24 Info

 

 

las/luq/msl/ml/dk/ Kalisz24.info.pl, rmf24
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie