Jesień w Polsacie. "Bogata, pełna nowości, ramówka walcząca"

Kultura

Zbliżają się miesiące pełne emocji i nowości w Telewizji Polsat. W nowej ramówce znalazły się najgorętsze widowiska rozrywkowe, jak "Ninja Warrior Polska", "Love Island", czy 10. edycja "Tańca z Gwiazdami". Pojawią się nowe sezony uwielbianych przez widzów: "Przyjaciółek", "W rytmie serca" i "Pierwszej miłości". Dla Polsat News i "Wydarzeń" jesień to głównie czas wyborów do Sejmu i Senatu.

W warszawskiej restauracji Endorfina zaprezentowano nową, jesienną ramówkę Telewizji Polsat.

 

Część oficjalną otworzyli Dyrektor Programowa Telewizji Polsat, Nina Terentiew oraz Prezes Zarządu Telewizji Polsat, Stanisław Janowski. - Ta ramówka będzie słoneczna - nie mieli wątpliwości. A przecież jesienią tego właśnie nam potrzeba.

 

"Program o prawdziwych twardzielach"

 

-  Bogata ramówka, pełna nowości, taka ramówka walcząca - ocenił Krzysztof Ibisz w Polsat News.  - Jeżeli chodzi o show, to "Ninja Warrior", czyli program o prawdziwych twardzielach, myślę że będą go państwo oglądać z emocjami - zapowiedział Ibisz w rozmowie z reporterką Polsat News Agnieszką Kuzyk.

 

  

 

- Tu nie ma jurorów, nikt nie ocenia uczestników i nikt im nie pomoże. Jedynym jurorem jest tor! - podkreślił zawodnik MMA i komentator w programie "Ninja Warrior" Łukasz "Juras" Jurkowski.

 

- Łączy ich niesamowita kondycja i wysportowane ciała oraz niesamowity hart ducha! - dodała prowadząca program Aleksandra Szwed. (Premiera: 3 września, godz. 20:05)

 

Gilon: w naszej willi nikt nie może spać sam

 

- Będzie również program, który przyniesie tylko te gorące emocje, czyli program "Love Island. Wyspa Miłości". Reality show będzie emitowane codziennie oprócz sobót i będzie rozpalało zmysły naszych widzów - powiedział Ibisz.

 

- Pięć seksownych kobiet i pięciu bardzo przystojnych mężczyzn. Gdy zobaczą się po raz pierwszy, od razu muszą dobrać się w pary - powiedziała o nowym reality show "Love Island. Wyspa miłości" prowadząca Karolina Gilon. - W naszej willi nikt nie może spać sam... - dodała. (Premiera: 2 września - od poniedziałku do piątku oraz w niedziele, godz. 22:15).

 

 

Nowe sezony ulubionych seriali i programów

 

Duet Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor poprowadzą znany i lubiany program "Twoja Twarz Brzmi znajomo", gdzie ośmioro śmiałków będzie mierzyć się z największymi hitami krajowych i zagranicznych wokalistów. A przede wszystkim udzielą charytatywnego wsparcia, przekazując potrzebującym wygraną z każdego odcinka i całej edycji show. Premiera: 7 września (sobota), godz. 22:05.

 

Z pozycji doskonale znanych widzom na antenie pojawi się również jubileuszowa, 10. edycja "Tańca z Gwiazdami". - Ja jako fan sportu walki jestem ciekawy, jak Akop Szostak poradzi sobie w tej rywalizacji - skomentował Ibisz. (Premiera: 13 września, godz. 20:05).

 

Nie zabraknie ukochanych przez widzów seriali.  Na antenie nowe sezony: "Przyjaciółek" (Premiera: 5 września, godz. 21:05), "W rytmie serca" (Premiera: październik 2019 r.), "Pierwszej miłości" (Premiera: 2 września - od poniedziałku do piątku, godz. 18:00) i "Świata według Kiepskich" (Premiera: wrzesień 2019 r.). 

 

Wśród wyczekiwanych nowości, serial z Weroniką Rosati, Julią Wieniawą i Katarzyną Zielińską - "Zawsze warto" (Premiera: 4 września, godz. 21:05).

 

 

Wieniawa wciela się w postać 22-letniej Ady, która wyszła za mąż, będąc nastolatką. Nagle jej mąż znika, a dziewczyna musi sobie sama poradzić z synem oraz długami swojego partnera. Zielińska w serialu gra 37-letnią gospodynię domową, która próbuje się wyzwolić od zaborczego męża. Z kolei Rosati występuje w roli 34-letniej dobrze sytuowanej prawniczki, która musi się zmierzyć z licznymi rozczarowaniami.

 

15-lecie "Wydarzeń"

 

Nie zabraknie także informacji i publicystyki najwyższej jakości. "Wydarzenia" - flagowy program informacyjny Telewizji Polsat, nadawany w Polsacie i Polsat News. Główne wydanie, które prowadzą Dorota Gawryluk, Bogdan Rymanowski, Bartosz Kurek oraz Agnieszka Mosór, jest emitowane codziennie o godz. 18:50. Od poniedziałku do piątku "Wydarzenia" są również nadawane o godz. 15:50 w Telewizji Polsat i Polsat News. O godz. 21:50 na antenie Polsat News są emitowane codziennie "Wydarzenia wieczorne". Wydanie popołudniowe prowadzą Agnieszka Mosór, Magdalena Kaliniak i Przemysław Białkowski. Natomiast gospodarzami wydania wieczornego są Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger oraz Przemysław Białkowski.


Tej jesieni "Wydarzenia" będą obchodzić swoje 15-lecie.

 

Magazyn reporterów Telewizji Polsat - "Interwencja" już 16 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą Michał Bebło i Michał Stela. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:15.

 

8 września na antenę powraca jeden z najbardziej skutecznych programów interwencyjnych w Polsce. Premierowe wydania programu "Państwo w Państwie" w każdą niedzielę o godz. 19:30 w Polsacie i Polsat News. Program prowadzony przez Przemysława Talkowskiego, dziennikarza Polsat News, walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy.


Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. Po opisywanych przez redakcję "Państwa w Państwie" historiach dokonano m.in. różnych istotnych zmian w przepisach, uchylono wadliwe decyzje urzędników, a około 25 spraw przeznaczono do ponownego rozpatrzenia.


Według wyliczeń redakcji bohaterowie przedstawionych w programie historii przesiedzieli niesłusznie w aresztach i więzieniach w sumie 61 lat i 3 miesiące.

Zapowiada się więc duża dawka emocji. Wszystko o programach, serialach i filmach emitowanych w Telewizji POLSAT codziennie na POLSAT.PL 

las/prz/ polsatnews.pl, Polsat News, Polsat
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie