Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet na sportowych antenach Polsatu

Polska
Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet na sportowych antenach Polsatu
PAP/Roman Zawistowski

Już w najbliższy piątek, 23 sierpnia, rozpocznie się jedna z najważniejszych imprez dla reprezentantek Polski w tym sezonie – Mistrzostwa Europy kobiet. Turniej będzie rozgrywany na Węgrzech, Słowacji oraz w Turcji i w Polsce. Transmisja wszystkich meczów ME wyłącznie na sportowych antenach Polsatu. Spotkania "grupy polskiej" skomentują Adrian Brzozowski i Maciej Jarosz.

W fazie grupowej podopieczne Jacka Nawrockiego, jako gospodynie, zmierzą się w łódzkiej Atlas Arenie ze Słowenią, Portugalią, Ukrainą, Belgią i Włochami. Odradzająca się reprezentacja Polski, niesiona wsparciem kibiców, po bardzo dobrym występie w Final Six Ligi Narodów, oraz zaciętych bojach w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich, na pewno da z siebie wszystko.

 

Pierwsze spotkanie ze Słowenią, już w piątek, 23 sierpnia, o godzinie 20:30 na antenie Polsatu Sport. Finał turnieju 8 września w tureckiej Ankarze.

 

PAP/Roman Zawistowski

Wszystkie mecze Polek oraz pozostałe spotkania "grupy polskiej" skomentują Adrian Brzozowski i Maciej Jarosz. Relacje reporterskie przygotuje Marcin Lepa. Pozostałe mecze turnieju skomentują m.in. Tomasz Wójtowicz, Ireneusz Mazur, Krzysztof Wanio i Adam Romański.

 

Przedmeczowe studio

 

Godzinę przed każdym meczem reprezentacji Polski rozpocznie się studio przedmeczowe, które poprowadzą Jerzy Mielewski i Krzysztof Wanio, a gośćmi będą Joanna Kaczor, była reprezentantka Polski, brązowa medalistka Mistrzostw Europy z 2009 roku, oraz Łukasz Kadziewicz, były reprezentant Polski w siatkówce, srebrny medalista Mistrzostw Świata.

 

Szczegółowy plan transmisji dostępny na stronie polsatsport.pl

las/luq/ Polsat Sport

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze