Myślała, że ma kamienie nerkowe. Urodziła trojaczki

Polska
Myślała, że ma kamienie nerkowe. Urodziła trojaczki
pixabay/Rainer_Maiores
Zdjęcie ilustracyjne

Dannete Glitz, mieszkająca w Stugris w Północnej Dakocie (USA), zaczęła odczuwać bóle brzucha. Kobieta myśląc, że ponownie cierpi z powodu kamieni nerkowych, błyskawicznie pojechała do szpitala. Na miejscu lekarze poinformowali ją, że jest w 34. tygodniu ciąży i za chwilę urodzi bliźnięta. Lekarze jednak się pomylili - na świat ostatecznie przyszły trojaczki.

- W pewnym momencie zaczęłam odczuwać bóle. Pomyślałam, że mam nawrót kamieni nerkowych, bo już miałam je w przeszłości - powiedziała lokalnej stacji KOTA TV Dannete Glitz.

 

W szpitalu okazało się, że kobieta jest w ósmym miesiącu ciąży. Lekarze przekazali jej, że musi przygotować się na przyjście bliźniaków.

 

- Gdy urodziło się dwoje dzieci, myśleliśmy z mężem, że jest już po wszystkim. Jednak wtedy położna poinformowała, że trzeba przygotować kolejny koc. Powiedziała: "będzie pani miała trojaczki" - relacjonowała Dannete.

 

 

Spełniło się życzenie syna

 

Kobieta w ciągu czterech minut urodziła chłopca i dwie dziewczynki. Każde z dzieci waży ok. 1800 g. Matka zapewniła, że w ciągu ostatnich 8 miesięcy zupełnie nie zauważyła, że jest w ciąży.

 

Dannete i Austin Glitz są małeństwem od 12 lat, do tej pory wychowywali dwójkę dzieci.

 

Jak relacjonuje lokalna stacja, 10-letni syn pary Ronnie kilka miesięcy temu zobaczył spadającą gwiazdę. Chłopiec pomyślał życzenie: "chcę młodszego braciszka i dwie siostry, by te bawiły się z moją młodszą siostrą" - Wiedziałem, że ten dzień kiedyś nastąpi - zapewnił chłopiec.

bas/luq/ KOTA TV, abc
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie