Tragiczne wypadki na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie. Zginęli kierowca i pieszy

Polska
Tragiczne wypadki na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie. Zginęli kierowca i pieszy
Google Street View

W Jarosławiu (woj. podkarpackie), na obwodnicy drogi krajowej nr 94, 28-letni kierowca zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z tirem. Zginął na miejscu. Z kolei w miejscowości Zemborzyce Tereszyńskie (woj. lubelskie) kierowca osobowego Volkswagena śmiertelnie potrącił pieszego.

Do wypadku na Podkarpaciu doszło w środę ok. godziny 22:50, na wiadukcie obwodnicy Jarosławia przy zjeździe na Szówsko.

 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 28-letni kierowca Audi zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z samochodem ciężarowym Renault z naczepą, którym kierował obywatel Ukrainy.

 

28-letni mieszkaniec Jarosławia zginął na miejscu. Obywatel Ukrainy nie doznał obrażeń. Badanie wykazało, że był trzeźwy.

 

Szczegółowe okoliczności tego wypadku i jego przyczyny wyjaśnia jarosławska policja pod nadzorem miejscowej prokuratury.

 

Śmiertelnie potrącił pieszego

 

Z kolei w Zemborzycach Tereszyńskich (Lubelskie) kierowca Volkswagena, jadąc z Lublina w stronę Kraśnika, potrącił pieszego, który w tym czasie znajdował się na jezdni. Do zdarzenia doszło w obszarze niezabudowanym i nieoświetlonym.

 

Pieszy, 40-letni mieszkaniec pow. chełmskiego, w wyniku odniesionych obrażeń zginął na miejscu. Kierujący pojazdem był trzeźwy.

 

Policjanci ustalają okoliczności wypadku.

las/luq/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie