Dostała napiwek w postaci... nowego samochodu

Świat
Dostała napiwek w postaci... nowego samochodu
Wiki Commons/Bull-Doser/Public domain

Maria Elena Barragan, kelnerka meksykańskiej restauracji w Arkansas (USA) została poproszona przez stałych klientów, by oderwała się na chwilę od swoich obowiązków i podeszła do ich stolika. Kobieta obawiała się, że państwo Harrison mają zastrzeżenia do obsługi lub serwowanego jedzenia. Okazało się jednak, że małżeństwo chciało dać kobiecie napiwek - samochód marki Buick z 2019 r.

Na początku sierpnia, David i Sheila Harrison, stali klienci Abuelo's Mexican Restaurant, po zakończonym posiłku poprosili menadżera sali, by zawołał do stolika ich ulubioną kelnerkę - Marię Elenę Barragan.

 

"Myślałam, że mam kłopoty"

 

- Przestraszyłam się, bo myślałam, że mam kłopoty. Dostawili krzesło do stolika i prosili, żebym usiadła - powiedziała Barragan "Arkansas Democrat Gazette".

 

- Powiedzieli, jak bardzo mnie cenią i kochają i wręczyli mi torbę prezentową - dodała kelnerka. W środku były kluczyki do samochodu i dokumenty wozu - Buicka Encore z 2019 r.

 

Barragan zaprotestowała, tłumacząc, że nie może przyjąć tak drogiego prezentu, jednak małżeństwo uspokoiło ją. David Harrison zapewnił, że "taka była wola Boga".

 

- Nie przyjęłam tego jako napiwku. Przyjęłam to jako dar od Boga - zapewniła kobieta.

 

 

Dzieci w szoku

 

Po skończeniu podwójnej zmiany w pracy, kobieta zadzwoniła do swoich dzieci i oznajmiła, że całą rodziną pojadą do McDonalda.

 

- Zaczęły narzekać, że już zjadły i jest późno. Powiedziałam, że kupimy tylko shake'i i żeby zaczekali na mnie przed domem - relacjonowała Barragan.

 

Kobieta podjechała pod dom nowym samochodem i zatrzymała się tuż przed dziećmi. 

 

- Myślały, że ktoś chce je porwać. Kiedy jednak to ja wyszłam z samochodu, nie mogły w to uwierzyć. Nadal są w szoku - tłumaczyła kobieta.

bas/luq/ Arkansas Democrat Gazette
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie