Zranił nożem dwie osoby, w tym 14-latka. Jest w rękach policji

Polska

Policjanci w poniedziałek przed południem zatrzymali 36-latka, który jest podejrzewany o zranienie nożem dwóch osób w Bielsku-Białej. Jego 44-letni znajomy jest w stanie ciężkim. Napastnik ranił też niegroźnie 14-latka – podała bielska policja.

- Mężczyzna w chwili zatrzymania miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Za uszkodzenie ciała grozi mu do 10 lat za kratami – poinformował rzecznik bielskich policjantów asp. szt. Roman Szybiak.

 

Do zdarzenia doszło nocą w jednej z kamienic w otoczeniu centrum miasta.

 

44-latek otrzymał cios w brzuch

 

- Według wstępnych ustaleń pomiędzy napastnikiem i jego 44-letnim znajomym doszło do sprzeczki. W jej trakcie 36-latek wyjął nóż i ugodził nim mężczyznę oraz zadał ranę ciętą 14-latkowi, który również znajdował się w mieszkaniu. Wcześniej obaj mężczyźni pili wspólnie alkohol. Śledczy ustalają dokładny przebieg zdarzenia i motywy, którymi kierował się sprawca – podał Szybiak.

 

44-latek otrzymał cios w brzuch. Został przewieziony do bielskiego szpitala wojewódzkiego. Jego stan był bardzo poważny. Od razu trafił na stół operacyjny. Nastolatek również trafił do szpitala. Nic mu nie zagraża. 

maw/wka/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie