Trwają poszukiwania 32-latki. "Może potrzebować pomocy medycznej"

Polska
Trwają poszukiwania 32-latki. "Może potrzebować pomocy medycznej"
Bielska Policja

Policjanci i goprowcy poszukują 32-letniej bielszczanki Małgorzaty Mikołajczyk. Kobieta w środę przed południem wyszła z domu w kierunku lasu w rejonie Magurki. Nie ma z nią kontaktu - podała w czwartek rzeczniczka bielskiej policji asp. Ilona Michalczyk.

Kobieta wyszła 31 lipca ok. godz. 11 z mieszkania przy ul. Ciesielskiej na peryferiach Bielska-Białej. - Z ustaleń wynika, że udała się w kierunku masywu leśnego w rejonie Łysej Góry i Magurki. Do tej pory nie powróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaginiona może potrzebować pomocy medycznej - powiedziała Michalczyk.

 

W akcję poszukiwania kobiety zaangażowani są policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej oraz ok. 10 ratowników GOPR. Asp. Michalczyk powiedziała, że akcja prowadzona jest dwutorowo - trwają poszukiwania w górach, a jednocześnie wśród rodziny i znajomych.

 

Zastępca naczelnika Grupy Beskidzkiej GOPR Arkadiusz Śleziona powiedział, że w czwartek ratownicy zmienili obszar poszukiwań. Działają w rejonie góry Szyndzielnia.

 

Brązowy kombinezon, krótkie nogawki, klapki

 

Policja podała rysopis zaginionej: wiek 32 lata, wzrost około 165-170 cm, sylwetka szczupła, włosy koloru blond, krótkie do ramion, możliwe że upięte w kucyk, oczy niebieskie. W dniu zaginięcia ubrana w jednoczęściowy kombinezon koloru brązowego na szelkach i z krótkimi nogawkami oraz klapki.

 

Policja prosi osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej o pilny kontakt z komisariatem I w Bielsku Białej przy ul. Składowej 2, tel. (33) 8250100 lub (33) 8121255. Numer alarmowy to 112.

zdr/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie