Mąż miał zabić żonę. "Mogła zostać uduszona sznurówką"

Polska
Mąż miał zabić żonę. "Mogła zostać uduszona sznurówką"
Polsat News

W jednym z mieszkań w Wałbrzychu znaleziono ciało 40-letniej kobiety. W sprawie zatrzymano jej 37-letniego męża. Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący zabójstwa. Według "Gazety Wrocławskiej", kobieta mogła zostać uduszona sznurówką.

Do zdarzenia doszło w sobotę w jednym z mieszkań przy ul. Niepodległości w Wałbrzychu. Znaleziono tam ciało 40-letniej kobiety.

 

- W wyniku przeprowadzonej sekcji zwłok ustalono, że przyczyną zgonu było uduszenie - powiedział polsatnews.pl Tomasz Orepuk z Prokuratury Okręgowej w Świdnicy.

 

Jak dodał, zebrany materiał dowodowy pozwolił na postawienie zarzutu zabójstwa 37-letniemu mężowi ofiary. W niedzielę Sąd Rejonowy w Wałbrzychu zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu.

 

Według nieoficjalnych informacji "Gazety Wrocławskiej", 37-latek nie przyznał się do winy, a narzędziem zbrodni mogła być sznurówka. Śledczy nie potwierdzają, ani nie zaprzeczają tym doniesieniom.

 

- Z uwagi na wczesny etap śledztwa nie udzielamy szczegółów tej sprawy - dodał Orepuk w rozmowie z portalem polsatnews.pl.

zdr/hlk/ polsatnews.pl, gazetawroclawska.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie