Prezenterka i vlogerka zginęła w wypadku na hulajnodze elektrycznej. Zderzyła się z ciężarówką

Świat
Prezenterka i vlogerka zginęła w wypadku na hulajnodze elektrycznej. Zderzyła się z ciężarówką
Instagram/emilyhartridge

35-letnia prezenterka i autorka filmów na YouTube Emily Hartridge zginęła podczas jazdy na hulajnodze elektrycznej w Londynie. Kobieta zderzyła się z ciężarówką.

Do wypadku doszło w piątek w ekskluzywnej dzielnicy mieszkaniowej Battersea w południowo-zachodniej części Londynu. 35-latka, jadąc na hulajnodze elektrycznej zderzyła się na rondzie z ciężarówką. Zginęła na miejscu.      

 

Informacja o śmierci kobiety pojawiła się w portalu społecznościowym. "To straszna rzecz do przekazania na Instagramie, ale wiemy, że wielu z was spodziewało się dzisiaj zobaczyć Emily i to jest jedyny sposób, by się z wami wszystkimi skontaktować. Emily zginęła wczoraj w wypadku. Wszyscy ją kochaliśmy i nigdy jej nie zapomnimy. Była niezwykłą osobą" - czytamy w oświadczeniu opublikowanym w sobotę.

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 

Post udostępniony przez Emily Hartridge (@emilyhartridge)

 

Brytyjskie media informują, że 35-latka była pierwszą ofiarą śmiertelnego wypadku z udziałem hulajnogi elektrycznej w Wielkiej Brytanii.

 

Emily Hartridge od siedmiu lat prowadziła na YouTube swój kanał. Popularność zyskała dzięki serii filmów "10 powodów dlaczego...". Ostatni film z serii został opublikowany sześć dni temu.

 

 

35-latka na fali internetowej popularności dostała swój program w telewizji, w którym przeprowadzała wywiady ze znanymi aktorami, m.in. Hugh Jackmanem czy Eddie Redmaynem.

dk/luq/ "The Guardian"

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze