"Gej, damski bokser", "proszę napić się melisy". Mazurek do Rabieja

Polska
"Gej, damski bokser", "proszę napić się melisy".  Mazurek do Rabieja
Polsat News

"Gej damski bokser to jednak w KE coś nowego. Robi pan wrażenie kulturalnego, inteligentnego, ale w pana przypadku to tylko pozory. Pana prostacki wpis potwierdza moją ocenę. Nerwy i coraz większa panika odbierają zdolność racjonalnego myślenia. Proszę napić się melisy" - napisała Beata Mazurek na Twitterze. To jej reakcja na wpis Pawła Rabieja, który nazwał europosłankę chamską i agresywną.

 Wszystko zaczęło się od tweeta Mazurek, w którym skomentowała sobotnie wystąpienie Grzegorza Schetyny, przedstawiającego program Koalicji Obywatelskiej przed jesiennymi wyborami.

 

"Schetyna sam nie wierzy w to co mówi. Agresją i emocjami próbuje zamazać brak wiarygodności KE (Koalicji Europejskiej - przyp. red.). Naiwne nadzieje, że Polacy już zapomnieli jak nieudolnie rządzili i jakie Eldorado mieli złodzieje. Tylko w kłamstwach i manipulacjach trzymają wysoki poziom. Tak w tym są mistrzami" - napisała. 

 

 

Do słów o agresji odniósł się wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej z Nowoczesnej: "To pani jest agresywna i chamska - i nie ulega to wątpliwości dla nikogo, kto czyta ten »wpis«. Ale jak nie ma argumentów i racji, pozostaje tylko dziecinna agresja i opluwanie. Żałosne." - stwierdził.

 

 

"Gej damski bokser to jednak w KE coś nowego. Robi pan wrażenie kulturalnego, inteligentnego, ale w pana przypadku to tylko pozory. Pana prostacki wpis potwierdza moją ocenę. Nerwy i coraz większa panika odbierają zdolność racjonalnego myślenia. Proszę napić się melisy" - odpowiedziała Mazurek.

 

 

Czekamy na komentarz Beaty Mazurek i Pawła Rabieja.  

dc/ml/ Twitter
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie