Zabił uderzając szpadlem. Później po zwłokach przejechał autem. Zatrzymano podejrzanego

Polska
Zabił uderzając szpadlem. Później po zwłokach przejechał autem. Zatrzymano podejrzanego
Polsat News

W środę rano w Dębczynie na prywatnej posesji, gdzie trwa budowa domu, znaleziono ciało mężczyzny. Na miejscu jest prokurator i policja, która poinformowała, że "mamy do czynienia ze zdarzeniem kryminalnym". Według nieoficjalnych informacji mężczyzna został zabity przy użyciu szpadla. Lokalne media informują, że po południu policja zatrzymała podejrzanego.

Prokurator okręgowy w Koszalinie Krzysztof Kozber potwierdził, że w środę na prywatnej posesji w Dębczynie znaleziono zwłoki mężczyzny. Rzeczniczka białogardzkiej policji powiedziała, że "mamy do czynienia ze zdarzeniem kryminalnym".

 

Kozber powiedział, że na miejscu zdarzenia jest prokurator Prokuratury Rejonowej w Białogardzie. Trwają oględziny miejsca znalezienia zwłok i zabezpieczanie śladów. Dodał, że za wcześnie, by mówić o okolicznościach śmierci mężczyzny. Nie potwierdził doniesień medialnych informujących o "zmasakrowanych zwłokach".

 

Zmasakrowane zwłoki przykryto plandeką

 

Zaznaczył przy tym, że "póki nie mamy pewności co do mechanizmu, jaki zaistniał przy spowodowaniu śmieci, a ta pojawia się z reguły dopiero po sekcji zwłok, to jedną z hipotez zawsze jest zabójstwo".

 

Według lokalnych mediów  mężczyzna miał zostać uśmiercony ciosem zadanym szpadlem, a później sprawca przejechał po jego zwłokach samochodem. Na koniec przykrył ciało plandeką. 

 

Podejrzanego o zbrodnię mężczyznę zatrzymano po pościgu.

 

zdr/ml/grz/ Polsat News, PAP, bialogardzianin.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie