Kobieta podejrzana o zabójstwo koleżanki. Zaledwie w maju wyszła z więzienia

Polska

53-latkę podejrzaną o zabójstwo 49-letniej kobiety zatrzymali policjanci z Bolesławca (woj. dolnośląskie). Do zdarzenia doszło w trakcie imprezy mocno zakrapianej alkoholem, podczas kłótni między dwoma kobietami. Zatrzymana trafiła do aresztu na 3 miesiące. Podejrzana w maju opuściła zakład karny.

Bolesławieccy policjanci zatrzymali 53-latkę, podejrzaną o zabójstwo. Do zdarzenia doszło w trakcie imprezy mocno zakrapianej alkoholem, podczas kłótni między dwoma kobietami. Zatrzymana trafiła do aresztu na 3 miesiące. Podejrzanej grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.


Do zdarzenia doszło 25 czerwca 2019 r. w jednym z bolesławieckich mieszkań. 49-letnia kobieta została raniona nożem. Niestety zabieg medyczny nie pozwolił na uratowanie jej życia.

 

Kłótnia podczas libacji


Policjanci ustaliła, że podczas libacji alkoholowej grupy osób doszło do kłótni w wyniku której 53-letnia mieszkanka Bolesławca zadała śmiertelny cios nożem swojej znajomej.


W chwili zatrzymania podejrzana była w stanie nietrzeźwości. Jak się okazało kobieta w maju opuściła zakład karny, gdzie odbywała karę pozbawienia wolności w związku z popełnionym przestępstwem przeciwko życiu i zdrowiu.


53-latka usłyszała zarzut zabójstwa, a sąd zdecydował o jej tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Podejrzanej kobiecie grozi kara dożywotniego pozbawiania wolności.

grz/ polsatnews.pl

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze